Пральна машина Hisense WFKV9014
Пральна машина Hisense WFKV9014
Особливості
Захист від протікання: Є
Контроль балансу: Є
Контроль за рівнем піни: Є
Захист від дітей: Є
Споживання енергії: 217 кВт/рік
Програми прання
Вовна
Прання делікатних тканин
Експрес-прання
Попереднє прання
Прання спортивного одягу
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Споживання води: | 48 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х60 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 62 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |










