Кондиціонер Midea MB-18N8D0H-I/MB-18N8D0H-O
Кондиціонер Midea MB-18N8D0H-I/MB-18N8D0H-O
Особливості
Режим Eco
Стеж за мною (Follow Me)
3х хвилинна система захисту
Автоперезапуск
Авто-розморожування
Самодіагностика
Функція пам'яті положення жалюзі
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Іонізація
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-25 ° C)
Самоочищення
Турборежим
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Mission DC |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.22/2.33 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.5x98x22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.4x80x33.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 37 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |














