Кондиціонер Midea MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O
Кондиціонер Midea MSAB-18HRFN8-I/MSAB-18HRFN8-O
Особливості
Фреон R32
Холодопродуктивність 5.9 кВт
Теплопродуктивність 5.85 кВт
Енергоефективність А+++
Підігрів піддону зовнішнього блоку та картера компресора
Тиха робота
Тонкий дизайн
Відмінний глянсовий пластик
Wi-Fi ready (опціонально)
Режим ЕКО
Самодіагностика
Фільтр Hight Density3D обдув "лагідний бриз"
"Тихий" режим Silence
Режим самоочищення "Self clean"
Функція "Follow me"
Дизайн зовнішнього блоку у стилі Diamond
Детектор витоку фреону
Режим комфортного сну
Функція Турбо
Таймер 24 години
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Іонізація
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Турборіжим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | AURORA |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.05/2 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -27 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.9x96.5x21.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10.9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.4x80.5x33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 33.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |







