Мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAS/UA
Особливості
Кількість вбудованих рецептів: 30
Джерело живлення: 230 В/50 Гц
Макс. час приготування: 99 хв
Режим відображення годин (12 год/24 год)
Кнопка швидкого вибору часу: + 30 сек
Вибір мови/звуку
дезодоратор
Сигнал закінчення роботи
Функції та спеціальні програми
Автоматичне приготування
Захист від дітей (блокування приладу)
Авторозморожування (швидке розморожування)
Установка часу (годинник)
Розморожування за вагою
Комплектація
Мікрохвильова піч Samsung MS23F302TAS/UA
Обертається скляний піднос
Гарантійний талон
Інструкція користувача
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 23 л |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Колір: | Чорний |
| Вага: | 12 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27.5х48.9х37.4 см |
| Країна виробник: | Малайзія |









