Кондиціонер Midea MSFA-09N8D6E-I/MSFA-09N8D6E-O
Кондиціонер Midea MSFA-09N8D6E-I/MSFA-09N8D6E-O
Особливості
Фреон R32
Модель HI класу
Надтиха робота
Технологія «Inverter Quattro»
Векторний повітряний промінь "Wind-Blast"
Супер-Надвисокоефективний А+++
Самодіагностика
Розсікач повітряного потоку (WIND SPRAYER)
Дизайн зовнішнього блоку Diamand
Авторестарт, нічний режим
Режим "I-ECO"
Гідрофільне покриття теплообмінника
Багатошвидкісний вентилятор зовнішнього блоку
Холодопродуктивність, 3.3 кВт
Теплопродуктивність, 3.7 кВт
Управління
Wi-Fi (опціонально)
Пульт ДУ
Функції
Дисплей
Самодіагностика
Самоочищення
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
Турборіжим
Комплектація
Кондиціонер (внутрішній і зовнішній блок)
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
1 рік офіційної гарантії від виробника + розширена до 4 років за умови щорічного ТО
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | GAIA DC Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.2/1.3 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 89.5х24.8х29.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 17 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 80х55.4х33.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 30 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |






