Кондиціонер MIDEA OP-12N8E6-I/OP-12N8E6-O
Кондиціонер MIDEA OP-12N8E6-I/OP-12N8E6-O
Особливості
Енергоефективність А +++
Технологія 180-градусного инверторного перетворення
Теплообмінник з підвищеною тепловіддачею
Режим Eco
Мотор DC inverter внутрішнього блоку
Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям
Ширококутний повітряний потік
Низько-температурний (всесезонний) комплект
3D автоматичні вертикальні і горизонтальні жалюзі
У зовнішньому блоці встановлені Тени (компресор + піддон)
Контроль і управління по Wi-Fi (Опція - Wi-Fi stick)
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Іонізація
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-25 ° C)
Самоочищення
Турборежим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | OASIS PLUS |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.94/0.75 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30x89x25 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55x80x33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 37 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |










