Кондиціонер MIDEA MS12ABF-36HRN1-Q (380 V)
код товару: 00083
Знятий з виробництва
Особливості
3-х хвилинна функція захисту
Запобігання обдування холодним повітрям в режимі тепла
функція самодіагностики
Автоматична робота горизонтальних жалюзі
LED-дисплей
Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним анти-коррізіонним покриттям
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Іонізація
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 105 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 3.2/3.5 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 36.2x125.9x28.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 81x94.6x41 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 53 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


