Кондиціонер MIDEA MSMT-09HRFN8 ION
код товару: 00102
Особливості
Унікальний дизайн
Надтонкий
Енергоефективність Class A +++
Авторестарт
Самодіагностика
Новий пульт Arctic Fox
Прихований LED-дисплей
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.1/0.98 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +48°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.5х88.6х18.8 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.4х80х33.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 29 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




