Кондиціонер Mitsubishi MSZ-DM35VA/MUZ-DM35VA
код товару: 00146
Особливості
Тип фреону: R410A
Охолодження: 12000 БТЕ/ч
Теплопродуктивність: 12000 БТЕ/ч
Охолодження: 3.1 кВт
Теплопродуктивність: 3.6 кВт
Функції
Регулювання повітряного потоку
Режим *Econo Cool
*Econo Cool цей режим по-особливому організовує роботу жалюзі, що дозволяє, економлячи електроенергію, створити максимально комфортні умови в кімнаті.
Таймер
Режими роботиОхолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
У Mitsubishi Electric на першому місці стоїть безпека пристрої для людини і навколишнього середовища, найнижчий рівень шуму і максимально енергоефективності робота, висока надійність.
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.975/1.02 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від - 10 до +46°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29х79.9х23.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 53.8х69.9х24.9 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 25 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

