Кондиціонер Panasonic CS/CU-Z35TKEW
Особливості
Технологія Aerowings
Самодіагностика
Можливість установки на труби R410A/R22
Створення персонального повітряного потоку
Режим гарячого пуску
Автоматичний перезапуск
Функції
Econavi
Таймер
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Очищення повітря
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-15 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника + 60 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.83/0.90 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.5x91.9x19.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 61.9x82.4x29.9 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 34 кг |
| Країна-виробник товару: | Малайзія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |










