Холодильник Edler EM-572RWEIN
Холодильник Edler EM-572RWEIN
Особливості
Клас захисту від ураження електричним струмом: I
LED-освітлення холодильної камери
Функція швидкого заморожування
Висота ніжок регулюється
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло, 4 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 100 л |
| Загальний обсяг: | 416 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 316 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 188 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 188х70х66.6 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 87 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Автономне збереження холоду: | 15 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |












