Кондиціонер Samsung AR12TSEAAWKNER
Кондиціонер Samsung AR12TSEAAWKNER
Особливості
Технологія Wind Free
Захист по напрузі VoltControl
Індукційний підігрів компресора
Розрахунок спожитої електроенергіі
Охолодження: 3.5 кВт
Теплопродуктивність: 3.5 кВт
Функції
Функція Wind Free
Функція Ai Auto Cooling
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-22 ° C)
Турборежим
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | GEO Wind Free inverter Wi Fi |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.22/1.6 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -22 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.9х82х21.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 8.6 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.8x72x26.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 23.2 кг |
| Країна-виробник товару: | Таїланд (Бренд Корея) |
| Wi-Fi модуль: | Так |













