Кондиціонер Sensei FTE-66TWP
код товару: 00732
Особливості
PLASMA Generator
Покриття TITAN Gold
Самоочищення
Компресор GMCC
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Тип фреону: R410A
Теплопродуктивність: 24000 БТЕ/ч
Охолодження: 7.02кВт
Теплопродуктивність: 7.15кВт
Рівень шуму, внутрішній блок: 54дБ
Рівень шуму, зовнішній блок: 60дБ
Функції
Автоперезапуск
Таймер
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 65 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 28х90х20.2 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 65х90.2х30.7 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 52 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

