Кондиціонер Supra SA07GBE
код товару: 00598
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
Нічний
Турборежим
Охолодження: 2.25 кВт
Теплопродуктивність: 2.3 кВт
функції
авторестарт
таймер
Дисплей на внутрішньому блоці: Є
Особливості
Антікороззійное покриття випарника зовнішнього блоку
самодіагностика
Функція розморожування теплообменнніка зовнішнього блоку
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 20 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.637/0.7 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25.4х73х18.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 9.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 42.8х73х31 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 24.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |

