Кондиціонер TCL TAC-24CHSA/XA31 Inverter
Кондиціонер TCL TAC-24CHSA/XA31 Inverter
Особливості
Матеріал панелі: Акрил
Антикорозійне покриття BLUE FIN обох теплообмінників
Подвійний дренаж
Вогнестійка електрична коробка
5 швидкостей вентилятора
LED підсвічування екрану пульта дистанційного керування (при утриманні будь-яку кнопку на протязі 3 с)
Компресор RECHI (TCL)
Антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку
функції
24-годинний таймер на включення і виключення
Спеціальна функція контролю температури "I FEEL"
Функція автоматичного перезапуску і осушення
Розумний потік повітря Smart Air Flow
Авторестарт - функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань
Самодіагностика порушень роботи основних блоків і режимів
Відключення підсвічування дисплея на внутрішньому блоці
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
Очищення повітря
При низькій температурі (<-15 ° C)
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт ДУ
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Elite Series Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.985/2.18 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +50 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.5х101х22 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 60.5х88.6х35.7 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 39.5 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |










