Кондиціонер TKS 14AD2W
код товару: 14162
Кондиціонер TKS 14AD2W
Особливості
Функція ANTI-MILDEW
Функція CLEAN
Функція I FEEL
Тип фреону: R32
Теплопродуктивність:3.81 кВт
Охолодження: 3.96 кВт
Рівень шуму, внутрішній блок: 20/26/28 Дб дБ
Режими роботи
Вентилятор
Обігрів
Осушення
Охолодження
Функції
Авторозморожування
Самоочищення
Таймер
Функція iFeel
Комплектація
Внутрішній блок
Зовнішній блок
Пульт Ду
Документація
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Adele Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.3-1.8/0.3-1.8 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -20 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25x77.7x20.1 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.5 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 27.6x71.2x45.9 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 20 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так (Опціонально) |




