Пральна машина Edler EWS6010S
код товару: 13780
Пральна машина Edler EWS6010S
Особливості
Барабан "Snowflake"
Захист від розхитування барабана під час віджимання
Діаметр отвору для завантаження одягу 300 мм
Програми прання
Антиалергія з парою
Дитячі речі з парою
Темні речі
Спортивний одяг
Пухові речі
Делікатна
Бавовна
Кольорова бавовна
Змішані тканини
Очищення барабана
Вовна
Швидка 15
Полоскання + віджимання
Віджимання
Функції
Функція самодіагностики
Функція "Child lock"
Відкладений старт до 24 годин
Функція швидке прання
Функція обробки парою
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| З парою: | Так |
| Споживання води: | 8800 л/рік |
| Клас віджиму: | B |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х46 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 55 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |

