Кондиціонер Zanussi ZACS/I-18 HS/N1
Кондиціонер Zanussi ZACS/I-18 HS/N1
Особливості
Технологія DC Inverter
Низький рівень шуму
Режими «Auto», «Sleep» і «Turbo»
Антикорозійне покриття теплообмінника Golden Fin
Автоматичне хитання горизонтальних жалюзі
Самодіагностика
Режим відтаювання «Defrost»
Режим попереднього нагріву «Hot start»
Авторестарт
Таймер 24 години
Вивід дренажу в 2 сторони
Функція «Follow Me»
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Автоматичний
Нічний
Турборежим
При низькій температурі (<-10 ° C)
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Siena DC Inverter |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -15 до +48 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 30.2x95.7x21.3 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 10.4 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55.5x77x30 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 29.9 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |






