Тепловентилятор Gorenje HE 2500 L
код товару: 731899
Тепловентилятор Gorenje HE 2500 L
Особливості
Пульт ДУ
Стильний дизайн
Плавне регулювання швидкостей
Функція ECO
Номінальний струм запобіжника: 16 А
Дисплей
Комплектація
Тепловентилятор
Пульт ДУ
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна виробник Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 25 кв.м |
| Потужність: | 2500 Вт |
| Тип управління: | Пульт ДК |
| Терморегулятор: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 34x34x15.5 см |
| Вага: | 3.9 кг |
| Колір: | Сірий |
| Тип нагревательного елемента: | Спіраль |


