Тепловентилятор Gorenje HW 2500 L
код товару: 569544
Тепловентилятор Gorenje HW 2500 L
Особливості
Стильний дизайн
Термостат
Регулювання температури
Вентиляція без обігріву
Поворотна система
Пульт ДУ
Управління зі смартфона
Дисплей
Комплектація
Тепловентилятор Gorenje HW 2500 L
Пульт ДУ
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна виробник Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 25 кв.м |
| Потужність: | 2500 Вт |
| Тип управління: | Пульт ДК |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 86x26x26 см |
| Вага: | 6.4 кг |
| Колір: | Сірий |
| Тип нагревательного елемента: | Керамічний |


