Тепловентилятор Gorenje HH 2000 L (с функцией увлажнения)
код товару: 569542
Тепловентилятор Gorenje HH 2000 L (з функцією зволоження)
Особливості
Стильний дизайн
Пульт ДУ
Керамічний нагрівальний елемент
Ультразвуковий зволожувач
Пиловий фільтр
Режим ECO
Автоматичний поворот
Ручне встановлення температури
Комплектація
Тепловентилятор Gorenje HH 2000 L (з функцією зволоження)
Пульт ДУ
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна виробник Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Пульт ДК |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 80x26x26 см |
| Вага: | 9.8 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Керамічний |



