Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 GTWP
код товару: 731901
Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 GTWP
Особливості
Захист від перегріву
Ніжки для переміщення
Таймер
Лицьова частина з загартованого скла білого кольору
Сенсорне управління
Захист від замерзання
Клас захисту від вологи: IP24
LED дисплей
Пульт ДК
Функція "блокування від дітей"
Звуковий сигнал управління
Можливість використання у ванних кімнатах
Комплектація
Конвектор Gorenje OptiHeat 2000 GTWP
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна реєстрації бренду Словенія
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Електронне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 43x92x24 см |
| Вага: | 7.4 кг |
| Колір: | Білий |



