Конвектор Hoffson HFHT4333
код товару: 13151
Конвектор Hoffson HFHT4333
Особливості
Регулятор потужності
З термостатом
Високоефективний алюмінієвий Х-подібний нагрівальний елемент
Захист від перегріву
Монтаж
Підлоговий
Настінний
Комплектація
Конвектор
Інструкція
Гарантійний термін: 60 місяців
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 22 кв. м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 38x61.8x26 см |
| Вага: | 3 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Голчастий |

