Конвектор Hoffson HFHT-4340
код товару: 13691
Конвектор Hoffson HFHT-4340
Особливості
Панель із загартованого скла
LED дисплей із сенсорною панеллю управління
Віддалене управління
24-годинний таймер
Х-подібний алюмінієвий нагрівальний елемент
Захист від перегріву
Колісця/ніжки для переміщення
Режими роботи
1000 Вт
2000 Вт
Комплектація
Конвектор
Пульт ДК
Ніжки
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантійний термін: 60 місяців
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 25 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Електронне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 43х92х24 см |
| Вага: | 7.2 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Закритий |

