Конвектор Hoffson HFHT-4351
код товару: 13693
Конвектор Hoffson HFHT-4351
Особливості
LED дисплей з індикацією температури у кімнаті
Можливість налаштування температури: 15-35 C
Таймер 24 години
Х-подібний алюмінієвий нагрівальний елемент
Висока теплопродуктивність
Можливість кріплення на стіну
Дисплей
Захист від перегріву
Колісця/ніжки для переміщення
Таймер
Режими роботи
1000 Вт
2000 Вт
Комплектація
Конвектор
Ролики (2 шт) для переміщення
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантійний термін: 60 місяців
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 25 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Електронне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 49.7х77.5х25.5 см |
| Вага: | 5.2 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Закритий |


