Електрична піч Edler EO-5003GR
код товару: 12617
Електрична піч Edler EO-5003GR
Особливості
Регулювання висоти дека
Дверцята з жароміцного скла
Термостат: 320°С
Таймер: 90 хв
Автовідключення
Звуковий сигнал
Термоізоляція
Функції приготування
Випічка
Гриль
Програми
Верхній нагрів
Конвекція
Нижній нагрів
Комплектація
Електрична піч
Прямокутний лист
Решітка для гриля
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Настільна духовка |
| Внутрішнє покриття: | Нержавіюча сталь |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Обсяг: | 40 л |
| Внутрішня підсвітка: | Немає |
| Тип управління: | Механічне |
| Кіл-сть режимів: | 3 |
| Конвекція: | Немає |
| Веретено: | Немає |
| Гриль: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 32x52x42 см |
| Вага: | 8.6 кг |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Туреччина (Бренд Україна) |


