Конвектор Supra SEC-2000
Конвектор Supra SEC-2000
Реком. площа обслуговування: 20 кв. м
Потужність 2000 Вт
Терморегулятор: Є
Тип управління: Механічне
Таймер: Ні
Можливість використання у ванних кімнатах: Ні
Озон: Ні
Автоматичне відключення при перекиданні: Ні
Захист від замерзання: Є
Фільтрація повітря: Ні
Цифровий датчик температури: Ні
Захист від перегріву: Є
Дисплей: Ні
Настінний монтаж: Є
Колесики / ніжки для переміщення: Ні
Додаткові характеристики
Режим половинної та повної потужності
Комплектація
Електроконвектор
Кронштейни для настінного кріплення
Керівництво по експлуатації
Гарантійний талон
Клас захисту IP20
Габарити (ВхШхГ) 45х74х11 см
Габарити в упаковці (ВхШхГ) 50х85х12 см
Вага 5.3кг
Колір Білий
60 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренду: Китай
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 45х74х11 см |
| Вага: | 5.3 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Голчастий |



