Холодильник Samsung RT32K5000S9/UA
код товару: 12451
Холодильник Samsung RT32K5000S9/UA
Особливості
Внутрішня підсвітка
Регулювання температури
Зона свіжості
Режим "Відпустка"
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 3 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 2 шт
Комплектація
холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 72 л |
| Загальний обсяг: | 321 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 249 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 171 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 171.5x60x67.2 см |
| Вага (кг): | 57 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (260 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 10 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Таїланд (Бренд Корея) |



