Конвектор Термія ЕВНА-2.0.230С2М(си)
код товару: 01061
Конвектор Термія ЕВНА-2.0.230С2М(си)
Тип управління: Механічний
Регулювання температури: є
Термостат: Механічний
Особливості: Захист від перегріву
Дисплей: Ні
Таймер: Ні
Колесики / ніжки для переміщення: Ні
Іонізатор: Ні
Автоматичне відключення при перекиданні: Ні
Тип установки: Настінний
Гарантійний термін: 60 місяців
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 20 кв.м |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип управління: | Механічне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Немає |
| Дисплей: | Немає |
| Габарити: | 74x45.5x11.5 см |
| Вага: | 5.3 кг |
| Колір: | Білий |
| Тип нагревательного елемента: | Голчастий |


