Холодильник Bosch KGV33VW31E
код товару: Р-3
Холодильник Bosch KGV33VW31E
Особливості
Антибактеріальний захист
Швидка заморозка
Швидке охолодження
Перестановка дверцят
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): скло, 3 шт
Дверні кошики: 3шт
Контейнер для овочів: 1шт
Mорозильне відділення
Генератор льоду: лоток
Кількість секцій в морозильній камері: 3шт
Комплектація
Холодильник Bosch KGV33VW31E
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Причина уцінки: | Подряпини на корпусі, без упаковки |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 94 л |
| Загальний обсяг: | 286 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 192 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 176 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | sn-t |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 176 х 60 х 65 см |
| Потужність заморожування: | 7 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | А ++ (300 кВт/р) |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Польща |


