Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic TCM-RA 500 (бежевий)
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic TCM-RA 500 (бежевий)
Особливості
Об'єм обігріву 25 м3
Конвекція 15%
Температура поверхні 5...95 С
IP (ступінь захисту від вологи та пилу) 54
Можливість встановлення температури панелі та повітря в приміщенні
Країна реєстрації бренду Україна
Країна виробник Україна
Комплектація
Керамічна електронагрівальна панель
Вилка та кабель живлення
Монтажна схема
Гарантійний талон
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Реком. площа обслуговування: | 10 кв. м |
| Потужність: | 500 Вт |
| Тип управління: | Електронне |
| Терморегулятор: | Так |
| Таймер: | Так |
| Дисплей: | Так |
| Габарити: | 60х60х1.5 см |
| Вага: | 12 кг |
| Колір: | Бежевий |
| Тип нагревательного елемента: | Керамічний |





