Телевізор LG 65NANO81T6A
Телевізор LG 65NANO81T6A
Особливості
Процесор зображення α5 AI 4K Gen7
Річний обсяг енергоспоживання (кВт•г на рік): 90
ТВ-тюнер
Супутниковий
Цифровий Т2
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
Роз'єми
3 x HDMI 2.0
2 х USB
Ethernet
Слот розширення CI
Цифровий оптичний аудіовихід
Технології
Bluetooth
HDR
WI-Fi
Геймерські функції
HGiG
eARC
Режим низької затримки ALLM
Аудіосистема
2.0 ch
Вихідна потужність звуку 20 Вт
VESA 300x300 мм
Комплектація
Телевізор
Пульт Magic Remote MR24/p>
Батарейки
Кабель живлення
Ніжки
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 65 дюйма |
| Тип телевізора: | Nano cell |
| Wi-Fi: | Так |
| Smart TV: | WebOS 24 |
| Тип підсвічування: | Direct LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Кут огляду: | - |
| HDR: | Так |
| Звукова система: | AI Sound |
| Розмір без підставки: | 145.4x83.8x5.84 cм |
| Розмір з підставкою: | 145.4x90.2x26.9 cм |
| Вага без підставки: | 22.6 кг |
| Вага з підставкою: | 22.8 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Польща |











