Бойлер Gorenje GBF 100/UA
код товару: 294124
Особливості
Кількість змішаної води при 40°C: 199 л
Клас енергоспоживання: Клас С
Споживання електроенергії, кВт/24 год: 12.85 кВтг
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Температурний діапазон: 15-75°C
Термометр: Біметалічний термометр
Напруга: 220-230 V
Номінальний струм: 8.7 А
Тепловтрати при вертикальному настінному монтажі: 2.1 кВтг/24 год
Шнур живлення електромережі в комплект не входить!
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 120 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 3.9 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 97.4x45.4x46.1 см |
| Вага: | 34 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

