Бойлер Gorenje GBF 80 SMV9
код товару: 491766
Особливості
Робочий тиск: 9 бар
Кількість змішаної води при 40°C: 121 л
Регулювання температури від 10 до 75°C
Підключення до водопроводу: G 1/2
Ступінь захисту: IP 24
Магнієвий анод
Режим економічного нагріву
Режим "антизамерзання"
Захист від перегріву
Індикація роботи водонагрівача
Функція самонавчання
Щотижневе енергоспоживання з розумним управлінням: 28.39 кВтг
Щотижневе енергоспоживання без розумного управління: 34.23 кВтг
Напруга: 220-230 V
Номінальний струм: 8.7 А
Тепловтрати при вертикальному настінному монтажі: 1.85 кВт год/24 год
Шнур живлення електромережі в комплект не входить!
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 120 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 2.62 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 82.1x45.4x46.1 см |
| Вага: | 30 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

