Пилосос GORENJE VC 1903 WSCY
Пилосос GORENJE VC 1903 WSCY
Особливості
Технологія Cyclonic Power
Микрофильтр HEPA
Телескопічна труба
Ергономічний дизайн
Високопродуктивний двигун
Зручна парковка: кліпса для фіксації трубки
Гумові коліщатка
Насадки
Основна насадка пів-килим
турбощетка
Насадка 2 в 1
Живлення
Тип харчування електромережу 220 В
Довжина шнура 5 м
Фільтр НЕРА видаляє до 99,95% пилу з повітря, а також затримує пилок і продукти життєдіяльності кліщів, що дуже важливо для людей, які страждають на астму та алергію. Усмоктуване повітря проходить через фільтр НЕРА, де частинки пилу і бруду затримуються в волокнах і там залишаються.
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Класичний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 2 л |
| Труба всмоктування: | Телескопічна |
| Потужність всмоктування: | 400 Вт |
| Потужність: | 1900 Вт |
| Довжина шнура: | 5 м |
| Вага: | 3.9 кг |
| Габарити: | 31.5x38x29 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |




