Бойлер Gorenje GBH 50V9
код товару: 728466
Особливості
Кількість осіб 2
Кількість змішаної води при 40 ° C: 96 л
Клас енергоспоживання: D
Температурна настройка термостата: ЕСО
Робочий тиск: 9 бар
Температурний діапазон: 15-75C
Термометр: Біметалічний термометр
Індикатор роботи Тена
Кількість ТЕНів: 2
Шнур живлення електромережі в комплект не входить!
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 120 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Установка: | Горизонтальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 1.38 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 50x58.3x50.7 см |
| Вага: | 27 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

