Холодильник Hotpoint-Ariston XH8 T1O X
Холодильник Hotpoint-Ariston XH8 T1O X
Особливості
Суперохолодження
Внутрішнє освітлення LED
Зона свіжості 3 in 1 Zone
Зона свіжості (Chiller)
Внутрішній LED дисплей
Антибактеріальний захист
Ящик для овочів Fresh Crisper +
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/кількість)
Скло з металізованим профілем / 3 шт
Дверні кошики 4 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Так |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 105 л |
| Загальний обсяг: | 378 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 235 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 189 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | N-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 189х60х72 см |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Вага (кг): | 65 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (348 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 17 г |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Польща |











