Бойлер Gorenje TGRK 100 RNV9
Бойлер Gorenje TGRK 100 RNV9
Особливості
Кількість осіб: 3-4 людини
Тип Тена: мокрий
Форма нагрівача: Циліндрична
Харчування, В: 220-230
Номінальний струм, А: 8,7
Робочий тиск, Bar: 9
Клас енергоспоживання: C
Країна виробник: Сербія
Кількість водорозбірних точок: 2 і більше
Захисний анод: Захисний магнієвий анод
Захист від замерзання: Є
Індикатор роботи Тена: Є
Тепловтрати при вертикальному настінному монтажі, кВтг/24 ч: 2,2
Номінальний струм запобіжника, A: 10
Заявлений профіль навантаження: L
Енергетична ефективність нагріву води,%: 37,1
Споживання електроенергії, кВт/24 год: 12,85
Температурна настройка термостата: ЕСО
Термометр: Біметалічний
Приєднання до теплообмінника: G 3/4
Площа теплообмінника, м: 0,4
Максимальний тиск теплоносія, Bar: 6
Максимальна температура теплоносія на вході, ° С: 85
Тип нагріву: комбінований нагрівання
Шнур живлення електромережі в комплект не входить !.
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Тип: | Комбінований |
| Установка: | Горизонтальна |
| Підведення труб: | Бічна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Час нагріву: | 3.17 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 95х51х50 см |
| Вага: | 38 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Сербія |

