Бойлер Ariston ABS VLS EVO WIFI PW 100
код товару: 12005
Бойлер Ariston ABS VLS EVO WIFI PW 100
Особливості
Матеріал корпусу: Пластик
Максимальна температура нагріву: 80 ° C
Захист від замерзання
Захист від перегріву
Захисне відключення (УЗО)
Цифровий дисплей
IPX4
Довжина електричного кабелю: 1 м
Функції
Активна електрична захист
Захист при включенні без води
"ECO EVO"
Габарити
Габарити (ВхШхГ):125.1x50.6x27.5 см
Вага: 21 кг
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 135х56х33 см
Вага в упаковці: 33 кг
Комплектація
Водонагрівач
Запобіжний клапан
Кронштейн
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1500 Вт |
| Smart-управління: | Так |
| WIFI: | Так |
| Установка: | Вертикальна/горизонтальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Габарити (ВхШхГ): | 125.1x50.6x27.5 см |
| Вага: | 21 кг |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Росія (бренд Італія) |



