Бойлер Ariston PRO1 ECO 65 V SLIM 1,8K PL EU
код товару: 14199
Бойлер Ariston PRO1 ECO 65 V SLIM 1,8K PL EU
Особливості
Запобіжний клапан
Запобіжний термостат
Захисне вимкнення (ПЗВ)
Захист від замерзання
Захист від легіонел
Комплектація
Водонагрівач
Інструкція
Гарантійний талон
Захисний клапан
Шнур живлення з вилкою
12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 65 л |
| Форма: | Slim |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1800 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Емальована сталь |
| Час нагріву: | 1.52 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 107.9x39.7x36.8 см |
| Вага: | 18 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |


