Бойлер Ariston ABS VLS EVO PW 50
Бойлер Ariston ABS VLS EVO PW 50
Особливості
Максимальний робочий тиск: 8 бар
Точна настройка і відображення температури
Інформація про кількість порцій гарячої води для прийняття душу
Трьох ступенева електронна система захисту + 15% гарячої води за той же час, завдяки технології nanomix
Сварка micro plazma
Система авто діагностики
Тестування бака при 16 атм
Макс. робоча температура: 80°С
Макс. робочий тиск: 6 бар
Теплові втрати при Т = 60 ° C: 1.25 кВт/ч за 24г
Клас захисту від води і пилу: IPX4
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 2500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт, 1х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна/горизонтальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням срібла |
| Час нагріву: | 1.56 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 80х51х27 см |
| Вага: | 21.3 кг |
| Колір: | Білий/Сріблястий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |






