Бойлер Ariston ANDRIS RS 15/3 над раковиною
Бойлер Ariston ANDRIS RS 15/3 над раковиною
Особливості
Монтаж: над раковиною
Теплові втрати при 65С: 0.53кВт*год/24 години
Максимальний робочий тиск: 8 бар
Максимальна робоча температура: 75С
Пиловологозахисту: IPX5
Магнієвий анод
Система розподілу води NANOMIX
Потужністю 1200 Вт
Обсяг 15 л
Форма Slim
Установка вертикальна
Габарити (ВхШхГ) 36х36х34.6 см
Вага 7.4 кг
Тип управління механічне
Тип установки настінний
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 15 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1200 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Мелкодисперсная емаль |
| Час нагріву: | 0.44 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 36х36х34.6 см |
| Вага: | 7.4 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |






