Бойлер Ariston ARI 200 VERT 560 THER MO EU
код товару: 01644
Бойлер Ariston ARI 200 VERT 560 THER MO EU
Особливості
Матеріал внутрішнього бака: Високоякісна емаль без вмісту нікелю
Запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску)
Пінополіуретанова теплоізоляція без фреону
Захисний магнієвий анод збільшеного розміру
Бак водонагрівача, включаючи кришку фланця, зроблений з одного матеріалу (сталь), що запобігає виникненню гальванічного ефекту і електрохімічної корозії
Час нагріву 5.56 год (до Т=45° С)
Гідравлічне підключення 3/4"
12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 200 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип установки: | Підлоговий |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х2200 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 5 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 127х56х56 см |
| Вага: | 45 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |

