Пральна машина LG F1296HDS3
Пральна машина LG F1296HDS3
Особливості
Технологія "6 рухів турботи" 6 Motion ™
Технологія контролю напруги від 174 В до 400 В
Система контролю піноутворення
Придушення рівня вібрації
Автоматичний перезапуск зі збереженням попередніх налаштувань
Внутрішня поверхня барабана: бульбашкова
Ребра барабана: пластикові, прямі
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Кут відкриття дверцят: 180°
Матеріал бака: високоміцний ABS-пластик
Матеріал Тена: спеціальний сплав нікелюмід
функції
Функція прання паром: SpaSteam ™
Затримка завершення програми прання (3-19 годин)
Блокування панелі керування від дітей
Програми прання
Бавовна
Бавовна макс
Змішані тканини
Повсякденне прання
Полоскання + Віджим
Спортивний одяг
Вовна
Делікатне прання
Швидка 30
Інтенсивна 60
Гіпоалергенна прання
Одяг малюка + Пар
Бавовна + Пар
Попереднє прання
Інтенсивна
Відкласти завершення
Без складок
Очищення барабана
Суперполосканіе
Тільки віджим
Без віджиму
Без зливу
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 1.02 кВт/ч |
| Споживання води: | 56 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 13 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 57 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |











