Бойлер Ariston PRO1 R 100 VTD 1.8K
Бойлер Ariston PRO1 R 100 VTD 1.8K
Особливості
IPX3
Захист від перегріву
Магнієвий анод
Підведення труб: справа
Час нагріву виходить бака (T = 45 ° C) 2.11
Товщина ізоляції 15 мм зверху бака
Товщина ізоляції 18.5 мм боки
Діаметр внутрішнього резервуара 412 мм
Сварка Micro Plazma Tig
Система розподілу води в баку Nanomix
Надійна ізоляція з екологічно безтурботного поліуретану
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1800 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1800 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Підведення труб: | Бічна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Час нагріву: | 2.11 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 90 x45x48 см |
| Вага: | 26.5 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Росія (Бренд Італія) |







