Бойлер Atlantic Combi O`Pro CWH 100 D400-2-B
Бойлер Atlantic Combi O`Pro CWH 100 D400-2-B
Особливості
Час нагріву Теном: 240 хв
Потужність теплообмінника (900С//2м3/год//450С): 17.5 кВт
Потужність теплообмінника (800С//1м3/год//450С): 12 кВт
Час нагріву теплообмінником (?t = 500С//900С//2м3/год//450С): 25 хв
Час нагріву теплообмінником (?t = 500С//800С//1м3/год//450С): 43 хв
Теплові втрати: 2,02 кВт · год/24 год
Напруга: 230 В
Робочий тиск теплообмінника: 6 бар
Система додаткової антикорозійного захисту O`Pro
Магнієвий анод Індикатор нагріву
Екологічно нешкідлива пенополиуретановая ізоляція
Патрубки подачі холодної і відбору гарячої води з нержавіючої сталі
Термостат c захистом від перегріву
Запобіжний клапан
Комплектація
Бойлер Atlantic Combi O`Pro CWH 100 D400-2-B
Запобіжний клапан
Інструкція з експлуатації
Кабель з вилкою
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи + 84 місяці на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 100 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | ТЕН х 1500 Вт, теплообмінник х 17.5 кВт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | ТЭН + теплообмінник |
| Габарити (ВхШхГ): | 94.8x43.3x43.3 см |
| Вага: | 25.5 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Єгипет |











