Бойлер Atlantic O'Pro Slim PC 75
Бойлер Atlantic O'Pro Slim PC 75
Особливості
Напруга: 220 В
Робочий тиск: 8 бар
Максимальна температура нагріву: 65 ± 5 ° C
Клас захисту: IP 25
Екологічно нешкідлива пенополиуретановая ізоляція високої щільності
Вдосконалені патрубки подачі холодної і відбору гарячої води з нержавіючої сталі
Запобіжний клапан для скидання надлишкового тиску води в баку
Сталевий бак з надійним захистом від корозії
Система додаткової антикорозійного захисту O`Pro
Форма: Slim
Комплектація
Бойлер
Запобіжний клапан
Діелектрична муфта
Шнур живлення з вилкою
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
Гарантія: Внутрішній бак - 5 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 75 л |
| Форма: | Slim |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Час нагріву: | 2.07 ч |
| Габарити (ВхШхГ): | 119х33.8х34.5 см |
| Вага: | 22.5 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Україна |









