Бойлер Atlantic OPRO Turbo VM 080 D400-2-B
Бойлер Atlantic OPRO Turbo VM 080 D400-2-B
Особливості
ІР24
Захист від перегріву
Магнієвий анод
Напруга В: 230 (220/240)
Час підігріву до 60°C (?t = 50°C): 1 год 50 хв
Споживання електроенергії: кВт/год за 24 год при 65°C: 1.35
ТЕН підвищеної потужності
Технологія O'Pro
Запобіжний клапан 3 в 1
Підключення: 1/2 "
Робочий тиск атм .: 8
Комплектація
Бойлер
Запобіжний клапан
Діелектрична муфта
Інструкція
Гарантія: Внутрішній бак - 5 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х2500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Час нагріву: | 2.04 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 81.1x43.3x45.1 см |
| Вага: | 22 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Україна |



