Бойлер Atlantic O'Pro Small PC 10 RB
код товару: 821232
Бойлер Atlantic O'Pro Small PC 10 RB
Особливості
Напруга в електромережі: 230 В (220/240 В)
Споживання електроенергії при 65 ° C: 0.48 кВт/добу
Час нагріву до 65°C (?t = 20 ° C): 24 хв
Технологія O'Pro
Запобіжний клапан 3 в 1
Монтаж над мийкою
Компактний розмір
Гарантія: Внутрішній бак - 5 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 10 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1600 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x1600 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Час нагріву: | 0.24 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 45.6x25.5x26.2 см |
| Вага: | 7.5 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Єгипет |


