Бойлер Eldom Eureka 150 2x1.2 kW 72280MD
код товару: 00891
Особливості
Магнієвий анод
Форма: Циліндрична
Безпечний - з унікальною шестирівневої захистом
Компактна ізоляція, не містить хлорфторвуглеців
Спеціальний еліптичний профіль Зовнішній капілярний термостат
Капілярний термовиключатель Комбінований запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і деференційній клапан
Світлова індикація включено/вимкнено
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 150 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2400 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1200 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Габарити (ВхШхГ): | 141.5x46x47.4 см |
| Вага: | 40 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Болгарія |

